0
Place to work

Zaczerpnij z energii miasta

W okolicach Ronda Daszyńskiego rozkwita biznesowe centrum Warszawy. Rejon zwany City Centre West ma wszystko, co potrzebne przedsiębiorcy, by odnieść sukces – dogodną komunikację publiczną, rozwiniętą infrastrukturę i szeroki wachlarz usług. Dostrzegając potencjał tego miejsca, swoje siedziby przenoszą tutaj uznane międzynarodowe marki
i najlepsze krajowe firmy.

 • 5 min. do centrum miasta

 • 5 min. do dworca kolejowego

 • 20 min. do lotniska

Place to work

Miej wszystko w zasięgu ręki

LIXA daje przewagę. Znajdując się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum, oferuje różnorodny wachlarz możliwości. Doskonale rozwinięta jest również gastronomia – w pobliżu biur znajdują się rozmaite kafejki, kawiarnie i restauracje. Dużą popularnością cieszą się także pobliskie zielone skwery i place.

 • 5 min. do centrum miasta

 • 5 min. do dworca kolejowego

 • 20 min. do lotniska

Place to work

Korzystaj ze swojej znakomitej lokalizacji

LIXA to inwestycja znakomicie skomunikowana. Sąsiaduje ona z Rondem Daszyńskiego, które stanowi centralny punkt transportu publicznego. Znajduje się tutaj stacja drugiej linii metra,
a także przecinają liczne linie autobusowe i tramwajowe. Wielkim atutem jest także bliskość Dworca Centralnego i dogodne połączenie z lotniskiem Chopina. Do biura bezproblemowo dojedziemy również autem lub rowerem.

Place to work

Energia do rozwoju - Energia do życia

Warszawa rozwija się niezwykle dynamicznie, a zarazem w sposób zrównoważony. Architektura współczesna i historyczna tworzą tutaj harmonijną całość. Budynki mieszkaniowe i biura to w znakomitej większości obiekty wielofunkcyjne, z dużym udziałem przestrzeni publicznych. Nowe centrum biznesowe stolicy to także bogactwo usług, rozwinięty handel
i gastronomia. Tę część miasta szczególnie upodobali sobie ludzie młodzi, którzy wybierają ją na miejsce do życia i pracy.

Zmień perspektywę
Przestrzeń zorientowana na człowieka

Przestrzeń zorientowana na człowieka

W LIXA toczy się barwne życie. Odpowiednio zaprojektowane przestrzenie wspólne zachęcają do bycia razem, a zielony dziedziniec to doskonałe miejsce spotkań i rozmów.

Część lokali zajmują usługi – w tym kawiarnie i restauracje z ogródkami wychodzącymi zarówno na ulicę, jak i na dziedziniec. Każdy znajdzie tu swoje miejsce.

Zaciszne skwerki pozwalają się zrelaksować, a kaskadowo ułożone tarasy zachęcają do łapania promieni słońca.

Dla aktywnych przygotowano komfortowe rowerownie z przebieralniami i łazienkami.

 • Udogodnienia dla rowerzystów

 • Transport publiczny

 • Kantyna na terenie biurowca

Przestrzeń zorientowana na człowieka

Przestrzeń, która uwalnia potencjał

Innowacyjna przestrzeń biurowa w znaczący sposób podnosi jakość funkcjonowania organizacji. I ma realne przełożenie na jej zysk. Ponadto, atrakcyjne biuro stanowi dla wielu pracowników kluczowe kryterium wyboru pracodawcy. Co więcej - najlepsze biura pozyskują najlepszych specjalistów.

Przestrzeń zorientowana na człowieka

Zmień perspektywę

Główną część projektu LIXA stanowi wielofunkcyjny kompleks składający się z trzech budynków. Sercem obiektu jest obszerny dziedziniec-ogród, nawiązujący charakterem do uniwersyteckiego kampusu. Dziedziniec to przestrzeń pełna słońca i zieleni. Zaprojektowano na nim zielone skwery, liczne miejsca do wypoczynku oraz kantynę z zewnętrznym ogródkiem. To znakomite miejsce zarówno do relaksu, jak też do spotkań i kreatywnej pracy.

Tuż obok znajduje się osobny budynek. Jest on inspirowany przedwojennym modernizmem, o czym świadczą okna podkreślające horyzontalny charakter bryły, duże tafle szkła i głębokie podcienia. Do budynku prowadzi atrakcyjny plac wejściowy, który z jednej strony ogranicza fasada budynku, a z drugiej szpaler drzew.

Przestrzeń zorientowana na człowieka

Zadbaj o komfort

Każda firma ma swoją specyfikę, a każdy człowiek inaczej organizuje swoje miejsce pracy. Dlatego LIXA to obiekt umożliwiający całkowicie indywidualną aranżację przestrzeni biurowej.

W LIXA kreujesz przestrzeń wokół siebie. Decydujesz, gdzie będą strefy pracy indywidualnej, przestrzenie co-workingowe, a gdzie strefy wypoczynku. Tworzysz komfortowe chillout roomy albo inspirujące sale pracy zespołowej. Wszystko po to, by wydobyć kreatywność pracowników i pełnię możliwości zespołu.

Przestrzeń zorientowana na człowieka

Nowy wymiar pracy

Komfort środowiska pracy ma bezpośrednie przełożenie na efektywność, a odpowiednie zróżnicowanie przestrzeni przyczynia się do zwiększenia kreatywności. Dlatego nowoczesne biura to wielofunkcyjne środowiska dostosowane do indywidualnych potrzeb ludzi. Środowiska – nie izolujące od świata, a przeciwnie, budujące interakcje i stymulujące wymianę myśli.

Oddychaj pełną piersią
LIXA dba o środowisko
i pozwala firmie czerpać z tego

Główną część projektu LIXA stanowi wielofunkcyjny kompleks składający się z trzech budynków. Sercem obiektu jest obszerny dziedziniec-ogród, nawiązujący charakterem do uniwersyteckiego kampusu. Dziedziniec to przestrzeń pełna słońca i zieleni.

Zaprojektowano na nim zielone skwery, liczne miejsca do wypoczynku oraz kantynę z zewnętrznym ogródkiem. To znakomite miejsce zarówno do relaksu, jak też do spotkań i kreatywnej pracy.

Tuż obok znajduje się osobny budynek. Jest on inspirowany przedwojennym modernizmem, o czym świadczą okna podkreślające horyzontalny charakter bryły, duże tafle szkła i głębokie podcienia.

Do budynku prowadzi atrakcyjny plac wejściowy, który z jednej strony ogranicza fasada budynku, a z drugiej szpaler drzew.

 • Zielona architektura

  Pełny dostęp światła dziennego do biur.
  Naturalna wentylacja.
  Wysoki komfort termiczny.

 • Rozwiązania ekologiczne

  Sortowanie odpadów.
  Ładowanie samochodów elektrycznych.
  Energooszczędne oświetlenie LED.

 • Zieleń

  Zielone tarasy.
  Zielone patio umożliwiające relaks
  i spotkania na świeżym powietrzu.

0Schowek